O firmie ...
Oferta
Bezpieczeństwo
Dane adresoweOferujemy oprogramowanie

"Fakturowanie"

ewidencja, tworzenie, przygotowanie oraz wydruk faktur, min.: faktury korygujące, proforma, faktury VAT ,paragony. Szczegółowa kartoteka: kontrahentów, jednostek miar, walut Ewidencja poszczególnych dostaw. Zestawienia obrotów dzienne i miesięczne. Kursy walut: średni, kupna, sprzedaży.
Środowisko: Windows + Baza danych typu SQL.Istnieje też wersja działająca w systemie DOS

"Magazyn"

(obrót materiałowy, RW, WZ, PZ, itp.) Kartoteki magazynowe - środowisko: DOS + zbiory typu Dbase "Warsztat samochodowy" Ewidencja pojazdów, klientów, magazyn części, możliwość importu danych z (Np.. Cennik) z programów zewnętrznych, faktury, historia napraw pojazdów.
Środowisko: Windows + Baza danych typu SQL

"Elewator"

Ewidencja komór z podziałem na: - rodzaje grup towarowych (zboże, śruta, rzepak - właścicieli, spedytorów. Ewidencja przeładunków w różnych relacjach: komora, statek, samochód, wagon, barka. Zapełnienie komór, Zestawienie stanów i obrotów za okres: doba, miesiąc. Karty statków zawierające dane ewidencyjne.
Środowisko: DOS + zbiory typu Dbase

"Wystawa psów rasowych"

Jest to nowoczesna aplikacja służąca do przygotowania przewodnika wystawy psów. Bogata ilość opcji i funkcji systemu zapewnia uporządkowanie wiedzy zgromadzonej o psach, hodowcach, rasach itp. Program został tak napisany, aby wprowadzanie danych podstawowych o psach (nazwa, rasa, grupa ras, płeć, rodowód, umaszczenie, ojciec, matka, hodowca), właścicielach, sędziach, wystawach itp. odbywało się tylko raz, a następnie mogło być wykorzystane przy układaniu wystawy poprzez wybór z listy słownikowej. Dzięki temu, przygotowanie wystawy odbywa się bardzo szybko i przy niewielkim nakładzie pracy Ponadto, ogromną zaletą aplikacji jest możliwość przyjmowania zgłoszeń niemal do ostatniej chwili przed wystawą, co do tej pory było dużym utrudnieniem. Efektem końcowym są wydruki potwierdzenia zgłoszenia na wystawę, karty ocen psów na wystawie, zestawienie psów, hodowców i właścicieli biorących udział w wystawie, a także specjalnie przygotowany plik tekstowy zawierający odpowiednio posortowane dane do wydruku przewodnika wystawy. Program umożliwia również przygotowanie planu sędziowania z podziałem na: dni, ringi, sędziów, grupy ras, rasy, kolory itp. W każdej chwili pracy z programem można odwołać się do danych z poprzednich wystaw, co umożliwia weryfikację wprowadzanych danych i znacznie redukuje ilość pomyłek. Istnieje możliwość dokonania indywidualnych zmian w programie (na życzenie klienta) dopasowujących specyfikę pracy w danym oddziale ZKWP, jak również rozbudowa aplikacji o moduł bieżącej obsługi pracy Związku. Dodatkowo, współpracujemy z firmą poligraficzną - drukarnią, która zajmuje się profesjonalnym “składem” i przygotowaniem danych dla potrzeb drukarni. Dysponując możliwością zmian w programie, możemy przygotować wydruk z programu w dowolnej formie i postaci, tak żeby proces przygotowania do ostatecznego wydruku w drukarni był jak najkrótszy (1 dzień). Umożliwia to przyjmowanie zgłoszeń prawie do ostatniego dnia przed wystawą.
Środowisko: Windows + Baza danych typu SQL

"Drukarnia"

Program typu CRM do obsługi drukarni. W programie zawarto informacje na temat klientów, rodzaju prac zleconych-uwzględniając specyfikę prac drukarskich, planowanie wykonywania prac w zależności od klienta, rodzaju pracy, terminu. Ponadto w programie znajdują się informacje o pracownikach zatrudnionych w Firmie, planowanych urlopach itp. Trwają dalsze prace nad rozbudową programu o moduł fakturowania.
Środowisko: Windows + Baza danych typu SQL

"Szkoła"

System obsługi szkoły zwierający zintegrowane moduły: KASA - dla wielu podmiotów jednoczesna imienna EWIDENCJA OPŁAT, FK oraz PLANOWANIE BUDŻETU.
Środowisko: DOS + zbiory typu Dbase

This site is © Copyright BoSoft & Co. 2000-2005, All Rights Reserved.
BoSoft & Co.